Terça-feira, 19/1/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Rukje kunder depresionit,merzise,ankthit,frikes,trishtimit,frike dhe panik

Rukje kunder depresionit,merzise,ankthit,frikes,trishtimit,frike dhe panik

Rukje kunder depresionit,merzise,ankthit,frikes,trishtimit,frike dhe panik
Degjoje cdo dite mengjes dhe mbremje (per ata qe dine Kuran le ti recitojne suret e njejta)
Per me tepr kontaktoni ndonje musliman apo hoxhe qe merret me rukej dhe merrni keshilla me te detajuara per gjendjen tuaj.
Allahu ju sherofte.

(Visited 924 times, 1 visits today)
Top