Sexta-feira, 27/5/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Rukje e fuqishme kunder magjise dhe syrit te keq qe shkakton renie te flokeve

Rukje e fuqishme kunder magjise dhe syrit te keq qe shkakton renie te flokeve

Rukje e fuqishme kunder magjise dhe syrit te keq qe shkakton renie te flokeve
Degjoje cdo dite pas namazeve ditore ,per me teper kontaktoni ndonje hoxhe apo musliman qe ben rukje.

(Visited 553 times, 1 visits today)