Segunda-feira, 11/12/2023 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
United States
+11C

Rrjedhin pamjet e modelit të ri të telefonit nga Oppo, N1

Rrjedhin pamjet e modelit të ri të telefonit nga Oppo, N1

Nëse jeni fansa të telefonave të mençur mobil, me siguri se ju intereson ta dini se në internet tashmë janë shfaqur disa nga pamjet e modelit të ri të telefonit të Oppo N1, modelit që ndryshe njihet edhe si telefoni-kamerë.

telefona samsung

Oppo N1 pritet që të prezantohet zyrtarisht brenda disa ditësh, ndërsa thuhet se i njëjti do të jetë i pajisur me procesorin 2.3 GHz Qualcomm Snapdragon 800 si dhe 2GB RAM.

Ekrani i ndjeshëm në prekje i Oppo N1 vjen me 5-inç në 1080p bashkë me kamerën e pasme me 12 ose 16 mega-piksel, me ndriçuesin Xenon, si dhe teknologjinë e Oppo’së “Owl”.

Fatkeqësisht, ende nuk dihet asgjë për çmimin e pajisjes, apo kohën e prezantimit në tregun global. / Telegrafi /

@include "";