Sexta-feira, 21/6/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Rregulla për një jetë më të mirëRregulla për një jetë më të mirë

1. Mos urrej kurrë

2. Mos u shqetëso

3. Jeto thjesht

4. Prit pak prej njerzve

5. Jep me shumë

6. Gjithmon buzeqesh

7. Jeto me dashuri

8. Dhe më e mira nga te gjitha jeto me besim ne Allahun

(Visited 23 times, 1 visits today)
Top