Sexta-feira, 21/2/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Receta që ju ndihmon të humbni peshë rreth barkut

Receta që ju ndihmon të humbni peshë rreth barkut

Planifikoni që të humbni peshë që të mund të bëni belin tuaj më të hollë? Këtu është një metodë e shpejtë, e sigurt dhe krejtësisht natyrale për të humbur yndyrnat e tepërta rreth pjesës së barkut. Sekreti? Banane!

Receta që u ndihmon të humbni peshë rreth barkut

Banania është një lloj i frutave të cilat përmbajnë sasi të mëdha të kaliumit që ndihmon ndërtimin e muskujve të fortë dhe eliminimin e toksinave nga trupi.

Dhe kur bananet kombinohen me farat e lirit dhe jogurt, përshpejtohet puna e metabolizmit dhe në këtë mënyrë ndihmohet procesi i humbjes së peshës, transmeton Klan Kosova.

(Visited 91 times, 1 visits today)
Top