Domingo, 13/6/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Receta që do ju bëjë të mos shkoni më kurrë në farmaci: Një bombë shëndeti që është 100% natyrale. Nuk do keni më nevojë për ilaçe!

Receta që do ju bëjë të mos shkoni më kurrë në farmaci: Një bombë shëndeti që është 100% natyrale. Nuk do keni më nevojë për ilaçe!

Përdoreni këtë përzierje dhe nuk do ju nevojiten më ilaçe! Funksionon 100%!

Receta

Përbërësit:

2 limona
1 rrenjë xhinxheri (i mesëm)
Rreth 500 gr mjaltë

Përgatitja:

Laheni limonin dhe priheni në pjesë. Bëni të njëjtin veprim dhe me xhinxherin. Hidheni në një enë të pastër të qelqtë dhe shtoni dhe mjaltin. Lëreni të pushojë për një ditë.

Mbylleni kavanozin dhe lëremi në frigorifer për 1 deri në 2 muaj deri sa përzierja të jetë kthyer në një masë xhelatinore.Nëse e përgatisni tani do e keni gati kur fillon sezoni i griprave dhe i të ftohtit. Doza për të rriturit është 2 lugë në ditë, ndërsa për fëmijët 1 deri në 2 lugë në ditë.Shije.al

(Visited 248 times, 1 visits today)
Top