Terça-feira, 20/4/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Receta per te rritur sistemin imunitar ule tensionin e gjakut dhe nivelin e larte te kolesterolit

Receta per te rritur sistemin imunitar ule tensionin e gjakut dhe nivelin e larte te kolesterolit

Ja receta për të rritur sistemin
Receta mund të ulë tensionin e gjakut dhe nivelin tuaj të lartë të kolesterolit. Trajtimi duhet të konsumohet pas një jave dhe është shumë e lehtë për t’u përgatitur.

Ja se si:
Përbërësit :
1 copë xhenxhefil (i grirë)
1 thelpi hudhër
1 lugë gjelle uthull molle
1 lugë gjelle lëng limoni
1 lugë çaji mjaltë

Përzieni të gjithë përbërësit në një blender për 30 sekonda, pastaj mbajeni në frigorifer për 5 ditë. Merrni një lugë gjelle në mëngjes esëll dhe një lugë gjelle në mbrëmje para se të shkoni në shtrat. Megjithatë, nuk e rekomandojmë marrjen e tij më shumë se 3 herë në ditë.
Burimi:Healthylifevision
©gatuajshendetshem/a.c./

(Visited 531 times, 1 visits today)
Top