Terça-feira, 5/7/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

REALITETI I HIDHUR!!

REALITETI I HIDHUR!!

 

11412160_1601620540107878_2439263781119604701_o

Më mbyllën gojën dhe me thanë.. fol!

 

Më rrahën dhe pastaj më thanë pse.. po të dhemb!

 

Më thyen dhëmbin dhe më thanë.. buzëqesh!

 

Më mbyllën klasën time dhe pastaj më thanë.. mëso!

 

E kallën zjarrin dhe pastaj më thanë.. urdhëro!

 

Më përmbysën shtëpinë dhe pastaj më thanë se ti.. po imagjinon!

 

Fola për hakun dhe më thanë pse.. po sulmon! 

 

Nga arabishtja: Irfan JAHIU

(Visited 95 times, 1 visits today)