Terça-feira, 17/5/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Rasti me i rende deri tani te Jetimat e Ballkanit

Rasti me i rende deri tani te Jetimat e Ballkanit

Shume prekese

Rasti me i rende deri tani te Jetimat e Ballkanit

“ Ta kisha pasur nje femije ndoshta nuk do te isha keshtu “

Miftar Gigollaj nga fshati Lubizhde e Hasit – Prizren, jeton vetem me bashkeshorten e tij, nuk kane femije

“Plaken nuk e kam ketu, ka dale ne Prizren me shtri doren mos po na ndihmon dikush, jemi te harruar nga krejt “

Historia e tij me te shti ne dhe per se gjalli

E gjetem ne nje dhome me kushte te mjerueshme

O Zot, mos na sprovo ne ate qe nuk mundemi

Video shume prekese e kesaj familje do te behet publike s shpejti

Image may contain: one or more people and people sitting

Image may contain: one or more people

Image may contain: one or more people and indoor

(Visited 184 times, 1 visits today)