Quarta-feira’, 18/5/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Publikoi videon e vajzës duke vallëzuar, dhe e godet msyshi !! 

Publikoi videon e vajzës duke vallëzuar, dhe e godet msyshi !! 

Publikoi videon e vajzës duke vallëzuar, dhe e godet msyshi !!
Shkak publikimi i videos dërgohet në spital, dhe bëhet në këtë gjendje.
Kujdesuni për fëmijët tuaj, dhe ruani mirsit e tyre, dhe mos harroni ta përmendni Zotin tuaj.

Allahu e shëroft

Publikoi videon e vajzës duke vallëzuar, dhe e godet msyshi !! Shkak publikimi i videos dërgohet në spital, dhe bëhet në këtë gjendje.Kujdesuni për fëmijët tuaj, dhe ruani mirsit e tyre, dhe mos harroni ta përmendni Zotin tuaj.Allahu e shëroft

Gepostet von Hoxhë Sinan Rushiti am Mittwoch, 10. Oktober 2018

(Visited 735 times, 1 visits today)