Sexta-feira, 26/2/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Pse femiu friksohet apo qan ne gjum?

Pse femiu friksohet apo qan ne gjum?

Pyetje dhe Pergjigje

Pse femiu friksohet apo qan ne gjum?

Nese nuk ju flejn femija, apo nuk eshte i rahatshem ne gjum, leshoja kete recitim te Kuranit

Qetesoni femijet e juaj me kete ndegjim te Kuranit

Nese nuk ju flejn femija, apo nuk eshte i rahatshem ne gjum, leshoja kete recitim te Kuranit

Gepostet von Sherohu Me Kuran am Freitag, 5. Januar 2018

(Visited 185 times, 1 visits today)
Top