Terça-feira, 15/6/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Pse duhet te falemi ?

Pse duhet te falemi ?

Disa nga urtesite pse duhet te falemi.

1. Kur njeriu falet perkujton Zotin e tij dhe jeton me Te!
2. Eshte falenderim per Miliarda miresi qe na dhuroi!
3. Falja te largon nga veset dhe pasionet shkaterruese!
4. Falja eshte anti stres dhe lumturi per shpirtin!
5. Eshte shpetim, drite dhe argument ne boten tjeter!

(Visited 414 times, 3 visits today)
Top