Segunda-feira, 30/11/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Pse çfare beni ju femrat…?!

Pse çfare beni ju femrat…?!

Eshte shume e veshtire qe te jesh femer…
Duhet te mendosh si mashkull…Te sillesh si nje zonje…Te ngjash si nje femije…
Dhe te punosh gjithe diten punet qe nuk mbarojne kurre …
Dhe ne fund te thone…Pse çfare beni ju femrat…?!

(Visited 148 times, 1 visits today)
Top