Quarta-feira’, 21/4/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Provokohet hoxha, improvizojnë tërmet gjatë intervistës së tij, shiko si reagon

Provokohet hoxha, improvizojnë tërmet gjatë intervistës së tij, shiko si reagon

provokohet hoxha

Shikone se si reagon një hoxhë kur i kanë përgaditur një kamer të fshehur pak sa të frigshme duke improvizuar se po ndodh tërmet deri sa ai po intervistohet.

Edhe pse në fillim hoxha u tregua shumë i fortë duke u lutur gjatë tërmetit si çdo njeri edhe ai në fund filloi të frigohet dhe e vendos karriken mbi kokë.

Por si do që të jetë hoxha gjatë gjithë kohës nuk u ndal duke u lutur dhe duke dashur ti ndihmoj edhe gazetarit i cili aktronte kinse po i humb ndjenjat./Albtime/

(Visited 165 times, 1 visits today)
Top