Domingo, 29/1/2023 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
No Data

Protokolli i Nigella Sativa kundër kancerit është mjaft i thjeshtë dhe shumë efektiv

Protokolli i Nigella Sativa kundër kancerit është mjaft i thjeshtë dhe shumë efektiv

PROTOKOLLI I NIGELLA SATIVA KUNDËR KANCERIT

Protokolli i Nigella Sativa kundër kancerit është mjaft i thjeshtë dhe shumë efektiv.

Përdorni tri lugë të vogla me lëngun e Nigella Sativa në ditë, të përzier me gjysmë luge (të vogël) mjaltë ose lëng të shtrydhur.

Përdorni dozën e parë gjysmë ore përpara ushqimit të mëngjesit, dozën e dytë në mesditë dhe dozën e tretë përpara shkuarjes në shtrat.

Një protokoll alternativ është të përdorni farat e bluara, të nxehta një herë në ditë dhe vajin dy herë në ditë. Thjesht, përzieni farat e bluara me mjaltë dhe hani sipas dëshirës.