Quarta-feira’, 29/9/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Protesta e opozitës, Kryeministria mbrohet me femra (FOTO-LAJM)

Protesta e opozitës, Kryeministria mbrohet me femra (FOTO-LAJM)

policia

Në ndryshim nga parardhësi i tij Sali Berisha i cili blindonte me policë dhe gardistë Kryeministrinë, kryeministri Edi Rama gjatë protestës së sotme të opozitës ia ka besuar një numri të vogël efektivesh police, shumica femra mbarëvatjen e protestës.

Në fjalën e tij, kreu i PD-së tha se qeveria bleu votat në Korçë, po akuzoi për blerje edhe në zgjedhjet e 23 qershorit. Fjala e Bashës u ndërpre disa herë, kjo për shkak të problemeve që ai pati me zërin. /albeu/

(Visited 26 times, 1 visits today)
Top