Domingo, 25/8/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Pronari i fabrikës për përpunimin e mishit MEKA u ka dhënë punëtorëve pagën e 13-të dhe 14-të.

Pronari i fabrikës për përpunimin e mishit MEKA  u ka dhënë punëtorëve pagën e 13-të dhe 14-të.

Pronari i fabrikës për përpunimin e mishit MEKA në Dragash, Burim Piraj, u ka dhënë punëtorëve pagën e 13-të dhe 14-të.

Pronari shpërblen punëtorët e tij

Pronari i fabrikës për përpunimin e mishit MEKA në Dragash, Burim Piraj, u ka dhënë punëtorëve pagën e 13-të dhe 14-të.

Gepostet von Jo në emrin tim am Freitag, 19. Oktober 2018

 

(Visited 171 times, 1 visits today)
Top