Quinta-feira, 28/10/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Prishtinë, tre veta tentuan të vetëndizen me benzinë

Prishtinë, tre veta tentuan të vetëndizen me benzinë

Njësia Policore menjëherë ka dalë në vendin e ngjarjes dhe nga të dyshuarit ka konfiskuar një shishe me benzinë.

benzin

Raportohet se në rrugën e “UÇK-së” në Prishtinë, tre të dyshuar kanë tentuar të vetëndizen me benzinë.

Sipas Policisë së Kosovës tentimi për vetëndezje u bë për shkak të disa vendimeve të Ministrisë së Punës së Mirëqenies Sociale.

Njësia Policore menjëherë ka dalë në vendin e ngjarjes dhe nga të dyshuarit ka konfiskuar një shishe me benzinë.

Të dyshuarit janë shoqëruar në stacion policor dhe pas intervistimit në konsultim me prokurorin të njëjtit janë liruar.

(Visited 70 times, 1 visits today)
Top