Terça-feira, 10/12/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

PRESPEKTIVA JOTE NE JETE DO TE VENDOSE DESTINACIONIN TEND

PRESPEKTIVA JOTE NE JETE DO TE VENDOSE DESTINACIONIN TEND

2 djem binjake jane rritur nga nje baba alkoholik.
Njeri u rrit dhe u be alkoholik dhe kur e pyten qka ndodhi ai tha “kam pare babain tim”
Tjetri u rrit dhe nuk ka pire kurre ne jete kur e pyten qka ndodhi ai tha “kam pare babain tim”
2femije i njejti baba 2prespektiva te ndryshme
PRESPEKTIVA JOTE NE JETE DO TE VENDOSE DESTINACIONIN TEND

(Visited 71 times, 1 visits today)
Top