Terça-feira, 26/5/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Po ulem se nuk po me mbajn kembet

Po ulem se nuk po me mbajn kembet

Po ulem se nuk po me mbajn kembet

Lote gezimi

Shkuam sot te Veterani i UÇK ne fshatin Terstenik te Drenasit dhe ja dham lajmin se neser i vjen materiali dhe puntoret per ti ja perfunduar shtepine

Zoti i gezofte bamiresit.

Halil Kastrati

Te gjithe ju qe deshironi te i ndihmoni popullit tuaj me ndertimin e shtepive ,Halil Kastrati me lejen e Zotit te Madheruar eshte i besueshem dhe puntor. E ka deshmur me kohe dhe me vepra.

Kontakto Halil Kastrati

(Visited 72 times, 1 visits today)
Top