Sexta-feira, 24/6/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Pirja e ujit

Pirja e ujit

Disa keshilla per konsum ne kohe te duhur te Ujit !

**Pirja e Uijit Ne Kohe te Duhur Maksimalizon Efektivitetin e tije ne trupin e njeriut,

**2 gota uje pas zgjimit -ndihmojne aktiviziimin e organeve te mbrendshme,

**1 gote uje para shkuarjes per tu larë -ndihmon ne uljen e shtypjes se gjakut,

** 1 gote uje para renies ne gjume -parandalon sulmin ne tru, zemer.
Ju Befte Mire (H2O):! Amin.

Përshtati dhe përktheu: Abdurrezak MD, Preshevë.

(Visited 505 times, 2 visits today)
Tags: ,