Domingo, 25/8/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Pije energjike natyrale

Pije energjike natyrale

Pije energjike natyrale

farat e linit


Gjysmë luge të xhenxhefilit të sapo prerë imët përziejeni me gjysmë luge të farave të lirit dhe me një lugë të vogël mjaltë.

xhenxhefil

 

Shtoni 2 dl ujë mineral, pa gaz, lëngun e një limoni, grejpfruti dhe portokalli.

grejpfruti

 

(Visited 45 times, 1 visits today)
Tags:
Top