Domingo, 22/5/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Pija e mjaltit le te jete pjie e jetes

Pija e mjaltit le te jete pjie e jetes

Pija e mjaltit le te jete pjie e jetes

Nuk krahasohet asnje pije me pijen profetike e thjeshte dhe shume e dobishme

Shendeti dhe pije dhe profetike.

Nuk krahasohet asnje pije me pijen Profetike !

Menyra e pregatitjes:
1 gote me uje dhe 1 luge mjalte ne mengjes per nje shendet te mire dhe gjalleri ditore.

E pini ne mengjes ne lukth te zbrazet dhe minimumi 30 minuta asgje nuk pini dhe nuk hani pas saj.

Nese e pini ne vazhdimesi te minimumi te 40 diteve do shihni mrekulli ne trupin tuaj ,e gjitha cka duhet eshte qe mjalti qe e perdoreni te jete cilesi sa me te larte (bio) e kete mund ta gjeni vetem tek bletaret e besueshem.
Mos e shikoni mjaltin a eshte origjinal por shikojeni shitesin (bletarin) a eshte njeri 100% i sigurt.

(Visited 371 times, 1 visits today)