Sexta-feira, 17/9/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Perzierje natyrale per te ftohuren, gripin etj

Perzierje natyrale per te ftohuren, gripin etj

mjalti limon

Perzierje natyrale per te ftohuren, gripin etj

Ne nje ene qelqi te paster e te thate vendosni copa limoni te prera si ne foto, shtojini pak pluhur zengjebili ose zengjebil te grire(zengjefil, gjinqer, ginger) dhe mbusheni me mjalte. Mbylleni mire dhe lereni ne frigorifer per ty dite. me pas merrni nje luge te vogel nga perzierja dhe treteni ne nje gote uje te nxehte dhe pijeni cdo mengjes para se te dilni per ne shkolle ose pune dhe in shaa Allah jeni te ruajtur nga pasojat e te ftohtit.

(Visited 221 times, 1 visits today)
Tags:
Top