Sábado, 25/6/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

PËRZIERJA E MJALTIT ME XHENXHEFIL

PËRZIERJA E MJALTIT ME XHENXHEFIL

PËRZIERJA E MJALTIT ME XHENXHEFIL

Përzierja e mjaltit me xhenxhefil e rrit efektin e tretjes së supstancave aktive të xhexhefilit në organizëm.

Përzierja mjalt-xhenxhefil, përdoret në:
Problemet e frymëmarrjes(kollitje, ftohje,dhimbje të fytit,grip,rrjedhja e hundës),
astma.
Në këto sëmundje tregon efekte shumë efikase.
Pëzierja mjalt-xhenxhefil e ulë enflamacionin, e qetëson dhimbjet e migrenës dhe krampet menstruale

Mënyra e përdorimit;
Një lugë e tretur në një gotë e gjysmë me ujë të vakët ose qumësht. Një orë para ushqimit ose tre orë pas.

(Visited 141 times, 1 visits today)