Sexta-feira, 10/7/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Përlotet Adem Ramadani (Video)

Përlotet Adem Ramadani (Video)

Këtë javë i ftuar në emisionin “N’Kosovë Show” do të jetë ish-këngëtari Adem Ramadani.

Ai foli për jetën e tij para dhe pas përkushtimit të tij në fe, si dhe performoi disa ilahi.

Numri i shikuesve në publik ishte rekord.

Në një moment atë e tradhëtuan edhe lotët.

Se për çfarë u përlot Adem Ramadani, shikoni të dielën nga ora 20:30 në First Channel.

(Visited 53 times, 1 visits today)
Top