Sábado, 6/6/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

PËRFITONI NGA VITAMINAT DHE ANTIOKSIDANTËT PËR DUKJE MË TË RE!

PËRFITONI NGA VITAMINAT DHE ANTIOKSIDANTËT PËR DUKJE MË TË RE!

Nuk jan kremat industrial të njohur si lider global në të cilët shpenzohet shumë, ata që ndihmojnë në dukje më të mirë dhe më të re, përkundrazi kremat e tillë janë të ngopur me kimikate, dhe si për pasojë ndikojnë në plakjen e lëkurës.
Rikthimi i shkëlqimit të lëkurës, dukja më e re dhe parandalimi i rrudhave varet nga stili i shëndetshëm i të jetuarit, mënyra se si ushqehemi, hidratimi natyral dhe higjena ditore.

(Visited 84 times, 1 visits today)
Top