Quinta-feira, 28/5/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Përfitimet shëndetësore të çajit të rigonit

Përfitimet shëndetësore të çajit të rigonit

Rigoni
Përfitimet shëndetësore të çajit të rigonit
Përmirëson tretjen
Redukton ankthin dhe depresionin
Heq simptomat e të ftohtit, gripit, dhimbjet e kokës
Heq dhimbjet e shpinës
Redukton problemet e rrugëve urinare
Ndihmon në trajtimin e alergjive, ekzemat, infeksionet e veshit, dhe plagët
Redukton lodhjen
Trajton morrat e kokës dhe lythat
Çaji i rigonit

(Visited 103 times, 1 visits today)
Top