Sexta-feira, 21/6/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Përfitimet shëndetësore që vijnë nga konsumimi i lëngut të qepësPërfitimet shëndetësore që vijnë nga konsumimi i lëngut të qepës

10 Përfitimet shëndetësore që vijnë nga konsumimi i lëngut të qepës

1.Përmirëson tretjen
2. Mbron nga alergjitë
3. Medikament për të ftohtët dhe çrregullimet respiratore
4. Ndihmon shëndetin e kockave
5. Ndihmon në rritjen e flokëve
6. I bën mirë shëndetit të lëkurës
7. Redukton nivelet e glukozës
8. Ndihmon problemet kardiovaskulare
9. Lufton kancerin
10. Parandalon infeksionet orale

(Visited 183 times, 1 visits today)
Top