Sábado, 23/1/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Përfitimet e ujit me mjaltin në një stomak bosh

Përfitimet e ujit me mjaltin në një stomak bosh

Këtu janë përfitimet e ujit me mjaltin në një stomak bosh:

– Sjell  fundin e problemeve në “zorrën qore”.
– Forcon sistemin imunitar dhe është i shkëlqyer në luftën kundër bronkit.
– Pastron traktin e tretjes nga parazitët. Ajo liron trupin nga toksina.
– Një spastrim i plotë i trupit tuaj fillon – sepse ajo ka veti antibakteriale dhe antivirale.
– Përmirëson zorrën e trashë dhe shkatërron mikroorganizmat.
– Gjithashtu mund të ndihmojë për urinimin të pakontrolluar gjatë natës.

Për qëllime parandaluese pini këtë përzierje në mëngjes me stomakun bosh.

(Visited 49 times, 1 visits today)
Top