Terça-feira, 15/6/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Përfitimet e Polenit!

Përfitimet e Polenit!

POLENI!
Futeni Polenin ne menune tuaj te përditshme për 15-30 ditë.

Përfitimet e Polenit!

1 – Poleni është i dobishem për njerëzit anemik.

2 – Poleni përmirëson inflamacionet e vazhdueshme te zorrëve si antibiotik.

3 – Poleni përshtatet me trupit tonë dhe ofron performancë të lartë në sport.

4 – Largon lodhjen dhe heq stresin që rezulton nga humbja e dëshirës seksuale.

5 – Eliminon kapsllëkun dhe pengesat në zorrë.

6 – Eliminon nervozizmin e tepruar dhe te relakson. 

7 – Trajton diarretë e vazhdueshme.

8 – Poleni përmirëson hemorroidet duke parandaluar kapsllëkun.

9 – Ndikon në shumë raste per të përmirësuar shikimin.

10 -Poleni ndihmon për të parandaluar humbjen e flokëve.

11 -Poleni bën efekte shëruese tek te semuret me prostatë.

12 -Poleni mund të ndikojë në kapilarët, parandalon gjakderdhjen e tepërt.
13- Forcimi i punës së muskulit të zemrës.
14 – Trajtimin e kancerit.
15 – Poleni përmirëson aftësitë e të menduarit.
16 – Në një kohë të shkurtër tek njerëzit rrit rezistencën, energjine dhe vitalitetin trupit.
17 – Parandalon inflamacionet e lëkurës.
18- Per nje peshë shumë të rehatshme perdorni Polen.

Polenin e gjeni ne Bionatural Shop – Prishtine.

(Visited 133 times, 1 visits today)
Top