Sexta-feira, 22/1/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Për uljen e tensionit të lartë të gjakut

Për uljen e tensionit të lartë të gjakut

gjethja e manaferres

Gjethet e manit përdoren për uljen e tensionit të lartë të gjakut. Çajo përgatitet si vijon:

  • Merren 5-6 gjethe të pastra dhe zihen në 150ml. ujë përderisa të mbetet një e treat e ujit. Kullohet dhe pihet njëherësh. Mjekimi vazhdon për 5-6 ditë.
(Visited 136 times, 2 visits today)
Top