Sexta-feira, 13/12/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Për tu mbrojtur nga çdo lloj sëmundje me kist indian (costua hindi)

Për tu mbrojtur nga çdo lloj sëmundje me kist indian (costua hindi)

Për tu mbrojtur nga çdo lloj sëmundje

Merret: Doza e këshilluar e kistit Indian të bluar dhe pihet tre herë në ditë pas buke nga një lugë të vogël në një gotë me ujë duke e shoqëruar dhe me një lugë të madhe mjalt.

(Visited 173 times, 1 visits today)
Top