Segunda-feira, 27/6/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Per te nderprere djersitjen e theksuar

Per te nderprere djersitjen e theksuar

Bishti i kalit

Per te nderprere djersitjen e theksuar merren 3 luge gjelle me perzierje bisht kali ose keputje,trendafil i eger, dhe kamomil. Hidhen ne nje liter uje te porsavluar dhe lihet te zieje 3-4 min. Ena lihet e mbuluar deri sa vaket pastaj kullohet dhe pihet nje filxhan para gjumit.

(Visited 290 times, 1 visits today)