Quarta-feira’, 19/6/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Për shërimin e zemrës dhe qarkullimit të gjakutPër shërimin e zemrës dhe qarkullimit të gjakut

Për shërimin e zemrës dhe qarkullimit të gjakut:

Këshillohet që sa më tepër të pihet vaji i kokrrës së zezë.

(Visited 63 times, 1 visits today)
Top