Segunda-feira, 11/12/2023 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
United States
+11C

Për shërimin e mëlçisë [shpnetkës]

Për shërimin e mëlçisë [shpnetkës]

Për shërimin e mëlçisë [shetkës]:

Një shtresë e brumit të fituar nga kokrra e zezë me vaj të ullirit, qitet në ndonjë fashë dhe para se të flejë vendoset në anën e majtë pasi të jetë ngrohur pak. Në të njëjtën kohë, duhet pi një gotë të ujit të vluar të ang.fenugreek me mjaltë të përzier me një lugë të vogël të vajit të kokrrës së zezë.
Kjo terapi duhet të zgjasë dy javë.

@include "";