Sábado, 19/10/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

PËR PASTRIMIN E MUSHKËRIVE !?

PËR PASTRIMIN E MUSHKËRIVE !?

Vlohet një gotë qumësht, në një enë tjetër vlohet një gotë ujë,

përzihen të dyja uji dhe qumështi dhe thithë avullin për dhjetë minuta.

E përsëritë për dhjetë ditë dhe shiko rezultatin.

Janë te lutur ta provojnë duhanpirësit dhe të shohin rezultatin.

Thuhet që çon në neveritjen dhe lënien e duhanit…

(Visited 64 times, 1 visits today)
Top