Sábado, 16/10/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Për hipertensionin

Për hipertensionin

hipertension

Per hipertensionin

Dy kokrra të mëdha hudhre në një litër ujë dhe zihen për 10 minuta. Ena lihet e mbuluar sa të ftohet pastaj kullohet dhe lëngut i shtohet lëngu i 3-4 limonëve. Pihet një filxhan çdo mëngjes esëll.

(Visited 155 times, 1 visits today)
Top