Quarta-feira’, 25/11/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Per freski,gjalleri dhe forcim te zemres

Per freski,gjalleri dhe forcim te zemres

makthi

Jep gjalleri, freski dhe forcon zemren:

Merren nje luge e vogel (kafeje) nga makthi dhe perzihet me nje luge te vogel (kafeje) mjalt te fares se zeze pasi perzihet mire me njera-tjetren konsumohet dy here ne dite mengjes dhe mbremje pas buke.

Per me teper rreth makthit kliko ketu:

 

(Visited 128 times, 1 visits today)
Tags:
Top