Terça-feira, 24/9/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Për forcimin e muskujve të zemrës

Për forcimin e muskujve të zemrës

zemra

Për forcimin e muskujve të zemrës

Nevojitet, kohë pas kohe, të merret një lugë mjaltë dhe të trazohet në një sasi më të vogël çaji nga lëvorja e shegës dhe të pihet ajo, sepse kjo mirë e forcon zemrën

(Visited 64 times, 1 visits today)
Top