Quarta-feira’, 20/11/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Për flokë të shpleksur (të kondicionuar)

Për flokë të shpleksur (të kondicionuar)

kenaja
Për flokë të shpleksur (të kondicionuar)

Për flokë të yndyrshëm përzieni kënanë me 2 lugë gjelle kos dhe pak sheqer për të bërë pastën.
Për flokë të thatë përzieni kënanë me një lugë gjelle vaj ulliri dhe mjaftueshëm qumësht të ngrohtë për të bërë pastën. Aplikojeni te flokët dhe lëreni të veprojë për 15-20 minuta. Pastaj lajini flokët me shampo.

(Visited 30 times, 1 visits today)
Top