Sábado, 23/10/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Pekmez nga Çiçibanozi

Pekmez nga Çiçibanozi

pekmez cicibanozi

Pekmez nga Çiçibanozi

Hap damaret e zemres
Ul kolesterolin
Relakson nervat
Forcon kujtesen
Forcon melcine
Pastron mushkrite
Jep force dhe energji
Rrit fuqine seksuale
Sheron astmen, bronkitin
Parandalon dridhjet e duarve dhe kembeve
Forcon sistemin imunitar

Perdorimi:
Konsumohet ne mengjes esell dhe ne mbremje para fjetjes. Perzihet me kos, me vaj suzami ose si shurup me uje.

(Visited 518 times, 2 visits today)
Tags:
Top