Quinta-feira, 19/5/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Pejgamberi salallahu alejhi ue selem ndaloi që të ulemi midis hijes e dritës

Pejgamberi salallahu alejhi ue selem ndaloi që të ulemi midis hijes e dritës

Pejgamberi salallahu alejhi ue selem ndaloi që të ulemi midis hijes e dritës dhe tha:
“Ato janë vendet ku ulen shejtanët.”

(Ebu Davdi)

 

 

(Visited 1,575 times, 1 visits today)