Domingo, 22/5/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

PASTË MJALTË Epimedyum – ZJARR I DASHURISË

PASTË MJALTË Epimedyum – ZJARR I DASHURISË

PASTË MJALTË Epimedyum – ZJARR I DASHURISË

PËRMBAJTJA: Mjaltë, Epimedium 20 %, Tribulus terestris, Ginseng i kuq, Palma Shkurtaqe (Saw Palmetto), Ginkgo Biloba, Pekmez Qiqibanozi, Pekmez Mani (Dudave), Xhenxhefil, Alpinia mjekësore, Qumësht Blete Amë, Pjalm (polen).

EFEKTET E PRODUKTIT: Kjo pastë, si tek burrat po ashtu edhe tek gratë, bën efekte nxitëse (afrodiziak). Qëllimet e Përdorimit të Pastës me Epimedium: Stimulues, rrit performancën, rrit rezistencën dhe energjin e trupit, zgjat kohën e orgazmit (zbrazjes), rrit tajitjen vagjinale, rrit penisin, rrit numrin e spermës, ndihmon për të përjetuar marëdhënie më të këndshme.

DOBITË: Shumëfishon dëshirën dhe fuqinë seksuale. Rrit sasinë dhe lëvizshmërinë e spermës (përmirëson aftësinë riprodhuese). Përdoret kundër impotencës. Zgjat kohën e ereksionit. Ftohja seksuale. Largon stresin dhe frigën. Rrit tajitjen vaginale. Rrit eksitimin dhe aktivitetin. Zgjat kohën e marëdhënieve. Shumëfishon numrin e marëdhënieve. Jep energji dhe vitalitet. Forcon sistemin imunitar. Forcon kockat dhe nyjet. Sëmundjet e veshkave.

PËRDORIMI: 1 deri 2 herë në ditë nga një lugë e vogël 15-30 minuta para bukës, nëse do të përdoret pas bukës atëherë 2-3 orë pas buke duhet të përdoret. Para marëdhënieve nëse përdoret, 45-60 minuta para duhet të përdoret 1 lugë e mesme. Çdo herë para përdorimit, kavanozi duhet të përzihet me lugë para se të hahet.

KUNDËREFEKTET: Grave shtatzëna dhe me foshnje në gji nuk u preferohet përdorimi. Nuk duhet të përdoret mbi dozat e caktuara. Të sëmurët me diabet dhe hipertension duhet ta përdorin nën kontrollin e mjekut.

(Visited 413 times, 1 visits today)