Sábado, 22/2/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

PARANDALONI DHE ELEMINONI THINJAT

PARANDALONI DHE ELEMINONI THINJAT

PARANDALONI DHE ELEMINONI THINJAT
Nje gram piper te zi, gjysme filxhani kos, gjysme luge leng limoni dhe gjysme luge vaj bajame. Perziejeni mire, masazhoni koken per disa minuta, lerini te veproje per 30 minuta dhe lani koken me uje te vaket.
2 here ne jave

(Visited 753 times, 1 visits today)
Top