Sexta-feira, 27/1/2023 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
No Data

Parandalimi dhe mjekimi i gripit

Parandalimi dhe mjekimi i gripit

gripi

Parandalimi dhe mjekimi i gripit


Merrni 25 ml uje zem zem dhe 25 ml vaj te fares se zeze,

tundeni ne nje shishe te vogel

dhe me kete permbajtje pikoni nga 2 pika ne secilen vrime te hundes 2 here ne dite per 5 dite rresht.

Tags: