Terça-feira, 27/9/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Optimizmi…

Optimizmi…

 

Optimizmi…

Asnjehere mos lejoni qe pune dytesore tju shqetesojne e tua pengojne veprimtarine tuaj…
Porse çdohere fokusohuni ne prioritetet tuaja dhe punoni me kembengulje ne realizimin e objektivave tuaja…
O Allah na ndihmo dhe ne forco ne cdo veprimtari dhe nisme.

(Visited 167 times, 1 visits today)