Terça-feira, 6/12/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
No Data

Ofertë e çmendur në faqen tonë

Ofertë e çmendur në faqen tonë

Ofertë e çmendur në faqen tonë

1 + 3 krema për vetëm 10 euro

PO PO , 4 krema të pasura me PERLA të guacave të detit nga brendi tashmë I dëshmuar dhe njohur FLEUR’S nga HEMANI për një bukuri të mahnitshme.

Nuk mund ti besoni syve por është e vërtetë, 4 KREMA PËR VETËM 10 EURO.

Kremi nga ekstraktet e Guacave të detit është një përberje fenomenale. Kremi njihet si ndër kremat më të fuqishëm, efektiv nga firma ”HEMANI”
Dobitë:
– Krem kundër Plogeshtisë së lëkures.
– Shenjave në fytyrë.
– Kundër njollave të zeza në Fytyrë.
– Rigjalleron fytyren madje edhe në vrazhdësin e skajshme.
– Rrikthen dukjen rinore.
– Ndriqon fytyrën.
Përdorimi:
Pastrone fytyrën me sapun i cili gjendet brenda ambalazhit të kremit, më pas e lë fytyren të thahet deri në 3 min dhe më pas e vendos kremen, çdo mëngjes dhe mbrëmje.
I përdorshëm për të dy gjinit dhe për të gjitha moshat

Çfarë po pret, nxito e bëje porosinë  në: +37745810492 (Viber), +381631523152 (Preshevë)

Transporti në tërë Kosovën GRATIS.

Bio shop Medina