Sexta-feira, 7/10/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Nuk kthehemi ne Prizren pa i rehatu

Nuk kthehemi ne Prizren pa i rehatu

Pershendetje per te gjithe ju nga une dhe Fetahi 10 vjeçar nga Tetova

Po i rehatojm me nje banes inshaAllah

Jemi ne bisede me nje kompani per ta blere nje banes

Nuk kthehemi ne Prizren pa i rehatu

Nje falenderim shkon edhe per tv 21 nga Shkupi e ne veçanti per gazetarin Besian Leka

Zoti ju gezofte te gjitheve

(Visited 49 times, 1 visits today)