Sábado, 1/10/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Nuk ka me gezim e me kenaqesi

Nuk ka me gezim e me kenaqesi

Nuk ka me gezim e me kenaqesi 😊 06.05.2017

Lokes qe para nje jave , na priti me vaj e me lote , duke na thene se ” Ju lutem na ndihmoni per nje bunar se mu keputen krahet duke bartur uje” sot ne i shkuam dhe ne ja kemi bere suprize hapjen e bunarit,

Bunari eshte hapur 105 metra thellesi

Donatoret e kesaj sadake rrjedhese jane:

DURIM MULAJ nga Deçani me banim ne Zurich te Zviceres 2000 Euro

ANONIM nga Gjilani 650 Euro

ISAK FAZLIU nga Prishtina 300 Euro

Shpenzimet e bunarit jan te publikuara permes fotografive

Lumet ju o Donator, sa pika uji do te del nga kjo puset, Allahu ju pagofte e ju shperblefte ne kete bote dhe boten tjeter

Falenderojm edhe firmen Kroni nga Gjilani e cila 15 metra nga hapja e ketij bunari e dhuroj pa pagese

Edhe pak video !!!

Zoti ju shperblefte te gjitheve

www.jetimat.com

(Visited 117 times, 1 visits today)